Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Site Sorumlusu
#1
Son Düzenleme: 03-29-2020, 11:48 PM, Düzenleyen: Kaan.
Arkadaşlar belki biliyorsunuzdur, csdurağı platformunda bir süredir serverimiz var.
Fakat csdurağı müşterilerinin, csdurağı tarafından olumsuz bir baskıya sahip olması, o firmanın ne kadar kalitesiz olduğunu ve müşteri yanlısı olmadığını göstermektedir.

Yeni bahaneleri de şu;
Dışarıdan satın alınan ve servere eklenen, eklentilerin bazılarında açık varmış. Bu açıklar sayesinde başka platformun serverlerlerine yönlendirme yapılıyormuş. (örneğin: oyuncuları csdurağı serverinden, açık sayesinde oyunyöneticisine yönlendirmek gibi.) Ayrıca dışarıdan satın aldığımız eklentilerde oyuncuların bilgilerini çalıyormuşuz diye iftira atmışlar. Bunun kanıtı olarak da, benim serverimin ss görüntülerini paylaştımışlar...


 • Kendi serverime ücretli olarak eklenti yaptırdım ve bunu kullandım fakat, eklentiyi ücretli olarak yaptırdığım platform ile yaklaşık 1 yılı aşkın süredir iş ortaklığı yapmaktayım ve herhangi bir sorun yaşamadım.
 • Diğer bir konu ise, eklentiyi ücretli olarak yaptırttığım platform, mağdur olmamam için, eklentinin açık kaynak kodlarını paylaşabileceğini söyledi ve kalın kafa csdurağı bunu duymamazlıktan gelip, reddetti.
 • Resmen eklentiyi ücretli olarak yaptırttığım platform ile aralarındaki münakaşa yüzünden, benim 5 aylık csgo mod serverim, emeklerim, paralarım, csdurağı sayesinde, hiç olacak, çöpe atılacak.
 • CSDURAĞI benim satın aldığım aynı platformdan bu bahsi geçen eklentiyi satın alan, diğer server sahiplerinin, serverini sıfırlayacağını da söylüyor !
 • CSDURAĞI müşterisi olarak, ping sorunu, cpu sorunu, serverimizin bazen bakımlar dolayısıyla kapalı kalması sorunu yetmezmiş gibi, sürpriz olan bu olay, bizi, csdurağı müşterilerini, mağdur etti.Bunların hiçbirine kanmayın hepsi a sıl sız.
Başka bir bahanesi ise, eklentiyi satın aldığım platformun vergi ödemediği konusundadır. 

Platform otomatik ödeme sistemi olarak shopier 'ı tercih etmektedir ve bu konuya kanıt olarak bu ss 'i kendi forum adresinden paylaşmıştır.


Ayrıca csdurağı forum yetkilileri, eklentilerin satın alınması konusunda, müşterileri uyarıyor ve csdurağı forumundan, eklenti istek kategorisinde konu açıp ücretsiz istemelerini söylüyor.
Eklenti istek kısmından, istenilen her eklentiyi yapıyormusunuz ? Forumunuzda ki üyelerin on beş tane parmağı yok !
Yaptıracak olduğumuz eklentiler, sağlam kod bilgisi gerektiriyor. Bu kod bilgisine sahip herhangi bir üyeniz yok ? Ayrıca bazı istek eklentide bulunan kullanıcılardan da, duruma göre ücret istiyorsunuz ? Sonrada satın almayın diyorsunuz ???

PHP Kod:
https://gamepaylasim.com/gorseller/upload/5e5e931fc0886_1.png 


Son Olarak ;
 • CSDurağı ön ip adreslerinde whatsapp üzerinden 1000tl karşılığında sunucuya kiraya düşürmeden sunucuyu para karşılığında insanları haklarını yiyerek parayı verenlere vermektedir.
 • CSDurağı firması bilgilerinizi üçüncü kişiler ile paylaşmaktadır 2018 yılında sevmediği bir kullanıcının aile ve tc kimlik bilgilerini forumları üzerinden yayımlamıştır.
 • CSDurağı firması 2017 yılında forum yetkilisi itirafında sunuculara panel çalan eklenti kurduğunu ve sonra ona bağlılığını bildirmeyen sunuculara saldırdığını itiraf etmiştir!
 • CSDurağı firması 2019 yılında sırf webdiyo.com adresi ile bağlantıları var diğe 3 müşterisinin serverini koşulsuz ve iadesiz kalıcı olarak kapattı.
 • CSDurağı firması 2020 yılında sırf sunucularındaki açıkları forum.csdurağı adresinden yetkililere bildiriyor diğe haksız yere tüm 3 yıllık emeği çöp edilerek sunucusu kapandı ve tehdid edildi aynı zamanda yakın süreç içersinde ömertelli tarafından "velet" gibi ithamlarla yüz yüze kaldı.
 • Biliyormuydunuz ? CSDurağı firması büyük counter-strike tabanlı forumları yalan ithamlarla csdurağı firmasına bağlı yapmaya çalışan acemi birisidir.

Bu konunun ana fikri şu'dur, CSDURAĞI firmasını kullanmayın, CSDURAĞI pişmanlıktır ! Müşterisini sahiplenmemektedir.
Cevapla
Banned
#2
Her zaman söyledim ve söylemeye devam ediyorum Ömer Telli parasına bakar kimseyi umursamaz suçunuda söylediğin zaman kabullenmez CSDURAGI PİŞMANLIKTIR !
Ban nedeni: İhanet-i Cehalet. (Kalıcı)
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task