Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Para Kazanması [ETKİN]
#1
Son Düzenleme: 07-20-2020, 01:30 PM, Düzenleyen: Kaan Esin.
PLUGİN İSMİ:KUPON BOZDUR

Gelen Şikayetler Üzerine Cvar kullanımı ve Plugindeki Tutarsızlıklar Algılanıp Düzeltilmiştir. Bu konudaki düzeltilen versiondur Diğer versionu yüklediyseniz kaldırınız.

AÇIKLAMA: Plugin oyun içerisinde oyuncuların kupon kodu yazarak belirli para veya hediyeleri almasını sağlar. Ve bunu kayıt dosyası sıfırlanmadıkça sadece 1 kere yapabilir. Ve kupon kodu yazanların ve başarılı olanların ip,nick ve yazdığı kodları kayıt eder...

KULLANIŞI:

1.] amx_cvar kupon_kuponkodu cvar ayarını kabul edilecek cvar kodu olarak ayarlıyoruz. Aynı cvar kodunu kupongirenler.ini dosyasının en üstüne "xxxxx" olarak yazıp alt satıra geçip kaydediyorsunuz..

2.] amx_cvar kupon_odul odul cvarına vereceğimiz parayı yazıyoruz(dolar)
3.] amx_cvar kupon_odulmod cvarı 1 olursa dolar verir. 2 olur ise amx_cvar kupon_odul odul cvarına para miktarı yerine silah pluginlerinin kodlarını yazmamız gerekir mesela "get_goldenak"
4.] amx_cvar kupon_sembol $ sembolundedir. Buna Tl gibi semboller atayabilirsiniz.


Plugin kullanıcılara tek hak tanıyacaktır. Kod girenleri silmek için kupongirenler.ini dosyasının içindeki kupon girenlerin verilerini silebilirsiniz.
.zip KuponBozdur.zip (Dosya Boyutu: 2.74 KB | İndirme Sayısı: 0)
Cevapla

Benzer Konular...
Konu Yazar Cevapla Görüntüleme Son Mesaj
  Eklenti CS 1.6 FPS Arttırma Plugini Kaan Esin 0 136 07-14-2020, 06:25 AM
Son Mesaj: Kaan Esin
1 Ziyaretçi
Task