Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Site Sorumlusu
#1
Son Düzenleme: 05-28-2020, 12:02 PM, Düzenleyen: Kaan.
Para Kazanması Etkin Grup Kuralları
1-) Uyarı seviyeniz %15 olduğu halde para kazanma [etkin] rütbeniz, kayıtlı üye rütbesine düşer.
2-) Forumda en fazla 30 gün aktif kalmadığınız taktirde, incelenmeye alınırsınız.2 gün içerisinde tekrar giriş yapmazsanız, para kazanma [etkin] rütbeniz, kayıtlı üye rütbesine düşer.
3-) Herhangi bir konu içeriğinde veya cevap içeriğinde, küfür, argo, hakaret vs. içeren mesajınız görüldüğü taktirde, para kazanma [etkin] rütbeniz, kayıtlı üye rütbesine düşer.
4-) Konu içeriklerinde direkt olarak reklam yapmaya yönelik paylaşımlar mevcutsa, ÖM yolu ile uyarı alırsınız. 2 uyarı aldığınız taktirde, para kazanma [etkin] rütbeniz, kayıtlı üye rütbesine düşer.
5-) Flood ve Spam yaptığınız da uyarı alırsınız.
6-) 
#Forumkuralları ihlalinde,  para kazanma [etkin] rütbeniz, kayıtlı üye rütbesine düşer.
7-) Gereksiz yorum yapmak yada düzensiz konu paylaşmanız halinde, konu silinir ve kazancınız bakiyenizden düşürülür. / 3 Tekrarda rütbeniz kayıtlı üye 'ye düşer.1-) Para Kazanması [Etkin] grubuna katılım başvurusu onaylanan kullanıcılar, [ 0.10 TL ] ile başlamaktadır. 

Para Kazanması [ Etkin ] grubuna katılan herkes bu kuralları kabul etmiştir.Sorumluluk kullanıcının kendisine aittir.Aksi durumlarda belirtilen cezalar uygulanacaktır.
 

Alıntı: Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Herhangi bir sorun, bildirim, şikayet, mesajınızı admin veya site sorumlusuna özel mesaj atınız. 
Buraya, yeni kurallar eklenebilir, güncellenebilir.
Cevapla

Benzer Konular...
Konu Yazar Cevapla Görüntüleme Son Mesaj
  Forumdan Para Kazanma'yı Aktifleştirmek için Şartlar ve Başvuru Kaan 1 8,018 07-12-2020, 12:30 PM
Son Mesaj: Alper Berat
  Forum Kuralları + Sohbet Kuralları Kaan 2 7,892 06-23-2020, 03:36 PM
Son Mesaj: Parlardeveloper
1 Ziyaretçi
Task