Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Kıdemli Üye
#1
Mafia: The City of Lost Heaven, Illusion Softworks tarafından geliştirilen, Gathering of Developers tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun Microsoft Windows için Ağustos 2002'de piyasaya sürüldü ve daha sonra 2004'te Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 2 ve Xbox konsollarına taşındı. Oyunun konusu, 1930'larda kurgusal bir mafya olan Tommy Angelo'nun yükselişi ve düşüşüdür. Oyun 1930 - 1938 tarihleri arasında geçmektedir.

30'lu yılları sonuna kadar yaşama fırsatı veren oyunda oyuncu; mafya dünyasına yeni adım atan birisini en tepeye kadar çıkarma fırsatına sahiptir. Mart 2008 tarihine kadar Take-Two Interactive'e göre 2 milyondan fazla kopya satmıştır. Şubat ve Mart, 2007'de Illusion Softworks, Leipzig Oyun Fuarında serinin ikinci oyunu olacak olan Mafia II'nin geliştirildiğini duyurmuştur.

Mafia, Microsoft Windows sürümü için olumlu eleştiriler aldı, eleştirmenler oyunu hikayesi ve gerçekçiliği için övdü, oyunun PlayStation 2 ve Xbox sürümleri karışık eleştiriler aldı. 2K Czech tarafından Mafya II'nin devamı 23 Ağustos 2010'da piyasaya sürüldü ve Hangar 13 tarafından Mafya III adlı üçüncü bir oyun 7 Ekim 2016'da piyasaya sürüldü.
Dead
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task