Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Kıdemli Üye
#1
Far Cry birinci şahıs nişancı türünde serinin ilk oyunundan ismini alan bilgisayar ve video oyunu serisidir. İlk oyun Far Cry Almanya'daki Crytek Stüdyoları tarafından geliştirilmiş ve Microsoft Windows için 23 Mart 2004 tarihinde Ubisoft tarafından yayınlanmıştır. Far Cry çıkışından itibaren olumlu dönütler almıştır. Bu özgün oyun dört devam oyunu tarafından (Far Cry 2, Far Cry 3 , Far Cry 4 ve Far Cry 5) ve ayrıca bu seriden doğan Far Cry Instincs, Far Cry Instincts: Evolution, Far Cry Instincts: Predator, Far Cry Vengeance, Far Cry 3: Blood Dragon , Far Cry Primal ve Far Cry: New Dawn gibi pek çok yan oyun tarafından takip edilmektedir.

2008 çıkışlı İngilizce diline sahip bir Alman filmi olan Far Cry oyunu baz almıştır.

Far Cry serisi oyuncuyu egzotik açık dünya atmosferlerine, Himalayalardan Afrikanın ovalarına sokmasıyla nam salmıştır. Seri aynı zamanda çok oyunculu türde oyunculara kendi rastgele haritalarını oluşturup paylaşabildikleri üç boyutlu harita düzenleme programı içermektedir.
Dead
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task