Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Kıdemli Üye
#1
EverQuest Next daha önce çıkmış olan EverQuest, EverQuest Online Adventures ve EverQuest II nin halefi olan Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) dur. Sony Online Entertainment yapımcısı ve yayımcısı olmasıyla birlikte, hala erken dönem yapım aşamasındadır.

Bu oyun daha önce EverQuest ismiyle ortaya çıkmış herhangi bir oyunun, hikâye bakımından devamı olmayacaktır. Norrath isminde "paralel bir dünyada" geçmesi beklenen oyunda, daha önce EverQuest te yer almış karakter ve bölgelerle karşılaşmak mümkün olacak ancak daha farklı ilişkiler ve hikâyeler olarak yer alacak. Geliştiriciler, hala geliştirilmekte olan EverQuest Next in oyun yapısının köklerine dönerek daha çok EverQuest e benzemesi için çaba sarf etmektedir. Sony Online Entertainment daha önce PlanetSide2 ve H1Z1 de kullanılan oyun motoru Forgelight ı EverQuest Next te de kullanmaktadır. Forgelisht detaylı ışıklandırma efektlerine odaklanarak canlı bir dünya ve daha gerçekçi karakterler sunmaktadır.[2]
Dead
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task