Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Kıdemli Üye
#1
ortnite , Epic Games tarafından geliştirilenve 2017'de piyasaya sürülenbir çevrimiçi video oyunudur . Aksi takdirde aynı genel oyun ve oyun motorunu paylaşan üç farklı oyun modu versiyonu mevcuttur: Fortnite: Save the World , kooperatif bir nişancı - zombi benzeri yaratıklarlasavaşmakve tahkimatlarla nesneleri savunmakiçin dört oyuncuya kadar hayatta kalma oyunu inşa edebilir; Fortnite Battle Royale ,100'e kadar oyuncunun ayakta kalan son kişi olmak için savaştığıücretsiz bir oyun royale oyunu ; ve Fortnite Creativeoyunculara dünyalar ve savaş alanları yaratma konusunda tam özgürlük verildi. Dünya kaydet ve Savaş Royale olarak 2017 yılında yayımlanan erken erişim ederken, başlıklar Yaratıcı 6 Aralık tarihinde serbest bırakıldı, 2018 Kaydet Dünya sadece kullanılabilir , Windows , MacOS , PlayStation 4 ve Xbox One ederken, Battle Royale ve Yaratıcı için serbest tüm bu platformlar ve ayrıca Nintendo Switch , iOS ve Android içincihazlar. Oyunun yeni nesil PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarının piyasaya sürülmesiyle de başlaması bekleniyor .

Dünyayı Kurtar ve Yaratıcı sürümleri Epic Games için başarılı olsa da , özellikle Fortnite Battle Royale , bir yıldan az bir sürede 125 milyondan fazla oyuncuyu çekerek, ayda yüz milyonlarca dolar kazanarak ve kültürel fenomen .
Dead
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task