Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Onaylı Profil
#1
Son Düzenleme: 06-21-2020, 09:13 PM, Düzenleyen: Ozcan Kasapoglu.
[b]Eklenti İsmi : [/b]16v16 Maç botu
[b]Yapımcısı : [/b]Yek'-ta 
[b]Sürüm :[/b] 3.6
[b]Açıklama[/b] :
Bu eklenti pro public ip adresinizde kolay maç atmanızı sağlar.
[b]Komutlar[/b] :
csd_macmenu - Maç botu ayarlarının yapıldığı ve maçın başlatıldığı menüyü açarsınız.
 • Maci Baslat; Maç için takım ayarları yapıldı ise maçı başlatır. Eğer takım ayarları yapılmadıysa maçı başlatmaz, size uyarı olarak say'den önce takım ayarlarını yapın yazar.

 • KF Round Oynat; Oyuna restart atılır ve bütün oyuncular bıçak dışında hiçbir silahı seçemez. Eğer ki harita csd_kfspawns içerisinde tanımlı ise oyuncular KF atmaları için haritanın belli noktalarına ışınlanırlar. Eğer tanımlı değil ise ışınlanmazlar. KFRoundu kazanan takım kendi arasında takım değişip değişmeme oylaması yapar. Oylama sonucu otomatik gerçekleşir.

 • Takim Belirleme Ayarlarini Ac; Uzun bir freeze süresi verir ve bütün oyuncuları SPEC takımına atar.

 • Mac Sonu Ayarlarini Uygula; Public ayarlarını yükler.

 • TE Takimini Ayarla; Bu seçeneğin iki farklı sonucu var. Birincisi eğer oyunculara tag aldırma kapalı ise sadece takım ismi gir, ikincisi eğer oyunculara tag aldırma açık ise önce takım ismi gir sonrada bu takım için oyuncuların otomatik alacağı takım tagini gir.

 • CT Takimini Ayarla; Bu seçeneğin iki farklı sonucu var. Birincisi eğer oyunculara tag aldırma kapalı ise sadece takım ismi gir, ikincisi eğer oyunculara tag aldırma açık ise önce takım ismi gir sonrada bu takım için oyuncuların otomatik alacağı takım tagini gir.

 • Bitirici Skoru Gir; Bilindiği gibi maçın galibi belli bir skora gelince çıkar. Ben bu skoru girmeyi size bıraktım. Default 16 olarak gelir menüde, isterseniz bu değeri düşürüp arttırabilirsiniz. (Her zaman girilen değerin -1'inde takımlar değişir ve girilen değer kadar bir takım round kazandığında maçı kazanmış olurlar.)

 • Uzatmalar; Her iki takımında toplam almış olduğu skor sayısı bitiriciskor-1 değerine eşit olduğu zaman uzatmalara geçiş yapmasını sağlar. Bu uzatma ayarını bu seçenekten ayarlarsınız, tanımlı olan seçenekler; 3devre4biter(3. elde takımlar yer değişir 4. eli alan takım kazanır), 5devre6biter, beraber(uzatmalara girmeden beraberlik sağlar), YOK(Uzatma ayarı olmaz, bitiriciskora gelen takım doğrudan kazanır). Eğer ki uzatmaları ayarladı iseniz bilmelisiniz ki uzatmalarda da uzatmaların uzatmaları vardır. Kesin bir sonuç için bir takımın bitiriciskora 2 fark ile ulaşması gerekmekte.

 • Baslangic Parasini Gir; Maça takımların ne kadar para ile başlamasını ayarlarsınız.

 • Uzatmalar Parasini Gir; Uzatmalar modunda iken takımların ne kadar para ile başlamasını ayarlarsınız.

 • OtoTag Aldirma; Oyuncuların maç esnasında nicklerine otomatik tag almasını açar kaparsınız. Bu seçeneği aktif ettiğinizde bütün takım ayarları sıfırlanır, yeniden girmek zorunda kalırsınız. Çünkü aktif edildiğinde TE ve CT takımını ayarlama kısmında tag ayarı aktif olur. Tagler maç başladığında otomatik olarak verilir. Sonradan servera giren oyuncu takım seçtiğinde otomatik olarak takımının tagini alır.

 • OtoTag Silme Engeli; OtoTag Aldirma aktif olduğunda menüde çıkar. Bu seçenek oyuncuların maç esnasında taglerini silmelerini engeller. İstedikleri kadar nick değiştirsinler, eğer girilen takım tagi nicklerinde yoksa otomatik olarak o tagi alırlar. (B yetkisi olan kişiler taglerini silebilirler)

 • OtoTagi Nick Basina/Sonuna Yazdir; OtoTag Aldirma aktif olduğunda menüde çıkar. Oyuncuların taglerini nick başlarına mı yoksa nick sonlarınamı almalarını buradan ayarlarsınız.

 • Takim Degisimindeki FreezeTime Süresü; Takımlar yer değiştiğinde uygulanacak freezetime(taktik) süresini ayarlarsınız.

 • Takım Kilitleme; Maç başladığında takım değişikliğini kapatıp açarsınız. Bütün oyuncular için geçerlidir, adminlerde dahil. Oyuncu eğer takım değiştirmek isterse retry atması gerekir.
csdmacbotumenu.jpg
Takım isimlerini girerken sol üst kısmı okursanız çok daha rahat bir şekilde ayarınızı yapabilirsiniz.
isimleringirilmesi.jpg

[b]Ayar dosyası[/b] :
[b]-->[/b]Eklentiyi açmış olduğunuz sayfada 16 v 16 Maç Botu yazısının sağında Ayar yazılı butondan maç botu ayarlarına ulaşabilirsiniz. Bu ayar dosyasından maç botu tagını, oyun içi menüdeki ayarların default değerlerini değiştirmeye, maç başladığında ve bittiğinde uygulanacak ayarları düzenleyebilir/değiştirebilirsiniz.

[b]Önemli Not[/b] : bir harita birden fazla maç atmanız önerilmez, tekrar maç için haritayı yeniden başlatın veya harita değiştirin.Görsel;


be17cdb4-isimleringirilmesi.jpg

csdmacbotumenu.jpg[hide] Şifre Yok [/hide]


[attachments=88]
takılıyoruz öyle cıstak cıstak
Site Sorumlusu
#2
Konuda indirme adresi bulunmadığı için ve düzensiz olduğu için çöp 'e taşınıp kilitlenmiştir.
1 Ziyaretçi
Task