Ana Temaya Geç

GAMEPAYLASİM G.

Game Paylaşım'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

728x90
Onaylı Profil
Thumbs Up #1
Son Düzenleme: 07-07-2020, 08:13 PM, Düzenleyen: Ozcan Kasapoglu.
Eklenti İsmi: Görselli Hasar Bilgisi
Yapımcısı: Fatih ~ EjderYa
Sürüm: 1.0
Açıklama: Hasar alan oyuncunun baş ucunda sadece hasar verenin görebileceği bir hasar miktarı belirir. Verilen hasar ne kadar fazlaysa oluşan görsel de o kadar çok kızarır.

Bu eklentinin normal huddamege eklentisinden daha kullanışlı ve daha mantıklı olduğunu düşünmekteyim. Sebebini şöyle açıklayayım ;
[1] Duvar arkasında bulunan bir oyuncuya hasar verdiğinizde huddamage eklentisi hasar miktarını ekrana yazdırır. Bu eklentide ise hasar miktarını görebilmek için rakibin baş ucunda oluşan sayıların görüş alanınızda olması gerekir.
[2] Hasar verilen rakip ne kadar uzaktaysa oluşan sayıları okumanız o kadar zorlaşacaktır. Verdiğiniz hasar miktarını ancak sayının kızarıklığı ile tahmin edebilirsiniz.

NOT: Verilen hasar bilgisi gerçek hasar miktarı değildir. Yüzdelik hasar bilgisidir. Örneğin bir oyuncunun 1000 can ile doğduğunu ve rakibin bu oyuncuya 100 canlık bir hasar verdiğini varsayarsak. Oyuncunun baş ucunda gözükecek hasar değeri 10 olacaktır.


Ekran Görüntüsü;

İndirme Linki;

[hide]
.rar Görselli Hasar Bilgisi.rar (Dosya Boyutu: 51.44 KB | İndirme Sayısı: 0)
[/hide]
takılıyoruz öyle cıstak cıstak
Cevapla
Para Kazanması [ETKİN]
#2
Güzel bir eklenti
11 yıldan beri Cs 1.6, Ts3 ortamlarında bulunuyorum, 2016 yılından beri Plugin ile uğraşıyordum fakat 2020 yılında bunu dondurma kararı aldım. Kendini kanıtlamış bazı Forumlarda üst sırada yerini alan Pluginlerim bulunmakta : )
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task